Не тримаюся за посаду: Скалецька прокоментувала свою відставку

Не тримаюся за посаду: Скалецька прокоментувала свою відставку
Читать на русском

Вона пояснила, що для неї головне не посада, а можливість змінити систему

Колишня голова Міністерства охорони здоров'я Зоряна Скалецька після закінчення обсервації у Нових Санжарах висловилась щодо своєї відставки.

Вона пояснила, що для неї головне не посада, а можливість змінити систему і зробити отримання медичної допомоги більш ефективним.

"Я не тримаюся за посаду. Мені головне, як і раніше ... я була адвокатом реформ, адвокатом змін, які дають можливість бути більш захищеними в отриманні медичної допомоги, Я цим буду займатися і далі. Свої знання і своє розуміння ... Допомога потрібна на рівні установ і на рівні керівництва регіонів і керівництва країни. Я думаю, що мої знання будуть корисними і потрібними й надалі ", - сказала Скалецька.

Крім того, вона уточнила, що ще не обговорювала питання перестановок в уряді з президентом України Володимиром Зеленським.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський в рамках робочого візиту в Полтавську область прибув до Нових Санжар, де знаходилися в обсервації евакуйовані з китайського міста Ухань люди.

Новини партнерів

Зеленський закликав евакуйованих у "Нових Санжарах" не їхати з країни
В Україні навесні призвуть до строкової військової служби 16,5 тисяч осіб