Не тільки театралам: Раду закликають схвалити закон про неоплачувані відпустки

Не тільки театралам: Раду закликають схвалити закон про неоплачувані відпустки
Читать на русском

До другого читання до документу надійшло 15 пропозицій і поправок.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді схвалити у другому читанні законопроект про неоплачувані відпустки творчих працівників театрів.

Зокрема, йдеться про законопроект №5205.

Про це APnews повідомляє з посиланням на інформаційне управління Апарату ВР.

Так, до другого читання до документу надійшло 15 пропозицій і поправок. Однак, окремі з них мають колізії з нормативно-правовими актами Кабінету міністрів, тому їх відхилили.

Відповідний документ передбачає право професійних творчих працівників театрів на надання їм творчої відпустки для творчої діяльності поза основним місцем роботи.

За словами заступника глави Мінкульту Ростислав Карандєєва, було б несправедливо, якби творчі відпустки надавалися лише працівникам театрів.

Члени профільного комітету схвалили поправку, згідно з якою професійним творчим працівникам закладів культури надається право на таку відпустку. Іншими словами, схвалення відповідного документу дозволить отримати творчу відпустку не лише працівникам театрів, а й інших закладів культури. Наприклад, філармоній.

"Комітет рекомендує Верховній раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект №5205", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Зеленський зрівняв права чоловіків і жінок на декретну відпустку.

Новини партнерів

У Києві масштабна пожежа охопила лівий берег: нависла чорна хмара диму
"Вперше за 12 років": у Києві готуються у кілька разів підвищити вартість парковки