Не тільки для "антиколомойського закону": Камельчук пояснив, навіщо вносити зміни в регламент

Не тільки для "антиколомойського закону": Камельчук пояснив, навіщо вносити зміни в регламент
Ексклюзив
Читать на русском

Завдяки цим змінам блокування Ради буде неможливим

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук в ексклюзивному коментарі APnews прокоментував законопроект про зміни в регламент Верховної Ради.

Він підкреслив, що завдяки цим змінам блокування Ради буде неможливим.

"Цей законопроект був поданий 29 серпня, 1043, тому що передбачалось, що можливі такі протидії і це якраз такий запобіжник, який допомагає у будь-який момент розблокувати регламент Верховної Ради, якщо він буде прийнятий, звичайно", - підкреслив народний депутат.

Камельчук вказав, що законопроект про зміни потрібен для будь-яких законів, а не тільки для "антиколомойського закону", бо блокувати роботу Ради внесенням великої кількості поправок можуть в багатьох випадках.

"Цей законопроект 1043 не направлений тільки на те, щоб розблокувати так званий "антиколомойський закон", а на будь-які інші абсолютно. Тому що по факту, навіть якщо подати новий законопроект, а не використати цей, зміни до регламенту, його засипають 10 тисяч поправок, а хочете, 100 тисяч поправок, і що тоді? Тоді, значить, Верховна Рада по факту не потрібна, тоді ми приймаємо дуже просте рішення: якщо законодавчий орган не може змінювати закони, для чого він потрібен. Якщо цього намагається добитись той, хто це робить, я тоді скажу все просто: не вийде", - вважає парламентарій.

Як повідомляв APnews раніше, народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук повідомив, що зараз у Верховній Раді є п’ять законопроектів.

Новини партнерів

В Києві зафіксована сильна пилова буря: пориви вітру понад 20 м/с і низька видимість
ШВЛ не допомогла: у ЗСУ зафіксовано другий летальний випадок від коронавірусу