«Не тикай мені, Супрун»: екс-главу МОЗ звинуватили в фамільярності та безтактності

«Не тикай мені, Супрун»: екс-главу МОЗ звинуватили в фамільярності та безтактності
Читать на русском

Супрун протягом бесіди з незнайомою їй людиною "тикала" і вела себе, м'яко кажучи, дивно, хоча до неї звертались виключно на "ви".

Екс в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун вляпалася в черговий скандал через хамське поводження і фамільярність. Про неадекватну поведінку екс-чиновниці розповів представник освітнього проекту "Освіторія" Дмитро Коваленко.

За його словами, він запросив Супрун в якості спікера на захід для висвітлення теми міфів про здоров'я. За підсумком вона відмовилася в досить хамовитій формі. Коваленко стверджує, що Супрун протягом всієї бесіди йому "тикала" і вела себе, м'яко кажучи, дивно, хоча сам він звертався до неї виключно на "ви".

"Ми з нею не знайомі і жодного разу особисто не бачилися. Якось з місяць назад вона мені написала, що зацінила мої фотожаби, давай, мовляв, хлопець ще. Але я до неї на ви завжди, вона мені завжди на ти. І ось я думаю - що це? Зневажливий тон? Жінка автоматично може тикати хлопцеві молодше? Або всі ці «виканья», по батькові та діловий стиль листування - рудимент совка, і нам просто пора від цього піти?", - зазначив Дмитро.

«Не тикай мені, Супрун»: екс-главу МОЗ звинуватили в фамільярності та безтактності

На пост Коваленка відреагував екс-керівник патронатної служби при МОЗ часів Супрун Станіслав Грещишин, заявивши, що такі звинувачення виглядають як "мерзота",

На його думку, якщо проект спонсорує хтось, хто не симпатичний Супрун - можна «тикати», грубіянити і проявляти неповагу. Навіть якщо це дитячий освітній проект.

"Уляна написала, що не бере участі в проектах, фінансованих олігархами. Йдеться про Василя Хмельницького, у якого подібних "Освіторіі" проектів для відбілювання репутації - дуже багато. Дмитро пише про "тикання", але не згадує нічого про те, що його проект фінансується олігархом. Ніяких заперечень, обурень, спростувань. Так і живемо. Люди готові ковтати гроші від олігархів великих і маленьких, але горло перегризуть за "тикання", - пише Грещишин.

«Не тикай мені, Супрун»: екс-главу МОЗ звинуватили в фамільярності та безтактності

Дмитро в коментарях до свого першого посту зазначив, що бачив реакцію другої сторони, назвав її жартівливо "сенсаційним викриттям", але заявив, що коментувати її вже ніяк не буде.

Раніше APnews писав, що за словами міністра охорони здоров'я Степанова, в Україні немає "реформи Супрун", є "Абракадабра".

Новини партнерів

В Україні встановлять нові правила відбування адміністративного арешту
Після поразки від "Шахтаря" Зідан хоче позбутися від 70% гравців "Реала"