Не локдаун і не вакцина. Інфекціоніст назвав найдієвіший "спосіб боротьби" з пандемією COVID-19

Не локдаун і не вакцина. Інфекціоніст назвав найдієвіший "спосіб боротьби" з пандемією COVID-19
Читать на русском

За словами лікаря, велика частина населення перехворіє і повинна перехворіти

В Україні зараз активно борються з пандемією коронавірусу. Влада вводить то карантин вихідного дня, то ділять країну на епідемічні зони, планують ввести локдаун. Однак є більш дієвий спосіб боротьби з вірусом. І це - колективний імунітет.

Про це APnews пише з посиланням на заяву інфекціоніста Євгена Дубровського в ефірі шоу "Хард з Влащенко" на Україні 24.

"Я вважаю, що велика частина (населення - ред.) перехворіє і повинна перехворіти. Процес уже запущений, зупинити його не вийде. Можна міркувати, мудрувати, говорити про якісь закриття, про карантин. Це все просто відтягує час і нічого не змінить - велика частина людей все одно перехворіє", - сказав лікар.

При цьому зазначив, що весь світ в процесі боротьби з коронавірусом "вчинив дивно" і допустив багато помилок, в тому числі і ВООЗ. За словами інфекціоніста, жорсткі карантинні заходи були актуальні на початку пандемії, навесні, коли рівень захворюваності був низький. А вже зараз у цих обмеженнях сенсу немає.

"ВООЗ показала свою неефективність в боротьбі з епідемією, оголосила цю епідемію як "особливо небезпечну". Я, як практикуючий лікар, можу з цим багато сперечатися. Але навіть якщо це "особливо небезпечне" захворювання, то чому з Китаю на весь світ продовжують літати літаки? Це порушує всі закони будь-якої країни, і України в тому числі. Хто дав право без обсервації людей розвозити по всьому світу? Ви хоч на хвилинку уявіть масштаб цієї помилки", - підсумував лікар.

Раніше APnews писав, що стратегія вакцинації від коронавірусу в Україні буде готова через тиждень.

Новини партнерів

Скандальний забудовник Максим Микитась вийшов з СІЗО
Інфекціоніст назвав винного в смерті двох хворих COVID-19 в реанімації у Львівській області