"Не лізьте в чужу сім'ю!": з'явилося відео суду з жінкою з Харкова, яка ймовірно відрізала голову доньці

"Не лізьте в чужу сім'ю!": з'явилося відео суду з жінкою з Харкова, яка ймовірно відрізала голову доньці
Читать на русском

Жінку звуть Тетяна Пьянова. Повідомляється, що вона більше 20 разів вдарила 13-річну дочку ножем

Жінка, яка відрізала голову дочки і гуляла з нею вулицями Харкова голою, неадекватно поводилася в залі суду під час обрання їй запобіжного заходу. Вона сварилася на журналістів і суддю, згадувала Бога і назвала Зеленського крадієм. Про це APnews повідомляє з посиланням на опубліковане відео в Facebook на сторінці "Police Control Ukraine".

Жінку звуть Тетяна Пьянова. Повідомляється, що вона більше 20 разів вдарила 13-річну дочку ножем, відрізала їй голову і несла її в пакеті на вулиці, де її вже затримала поліція.

Жінка в залі суду була закутана в тканину. Вона весь час заперечувала, що вона Пьянова і заявляла, що розмова ведеться взагалі не про неї. Також вона стверджувала, що сусідів у неї немає, як і дівчинки на ім'я Христина. В ході криків і суперечок вона постійно згадувала Бога, а Зеленського назвала крадієм "на нашій землі".

Коли журналісти запитали у неї причину вчинку, жінка відповіла, щоб вони не лізли в її сім'ю.

"Не лізьте в чужу сім'ю! Як так вийшло? Я ж не питаю, а як ти така вийшла! Помилка молодості, тр*хнулі в 16 років ось і завагітніла. І дочка у мене, до речі, не Христина, а Єва", - відповіла жінка.

Також жінка повідомила, що кричала на суддю, тому що Бог просив передати йому. А також повідомила, що як тільки вийде, напише запит Богу.

"Суд вас попередив", - спробував заспокоїти її суддя. "Який суд, ваш? Мене тільки Божий суд чекає, а не цей", - заявила жінка.

Раніше APnews поблікував відео затримання жінки.

Новини партнерів

НАБУ оголосило підозру у справі Гладковського колишньому керівництву Міністерства оборони
Михайло Саакашвілі давно збитий льотчик - Німченко