Не дуже слухається: Зеленський розповів, як переконав маму не виходити з дому

Не дуже слухається: Зеленський розповів, як переконав маму не виходити з дому
Читать на русском

Зеленський закликав громадян України зателефонувати своїм родичам

Президент України Володимир Зеленський під час свого відеозвернення у п'ятницю, 20 березня, розповів, як просив маму не виходити з дому без зайвої потреби та залишатись вдома.

"Сьогодні я подзвонив своїй мамі, і всі ці дні я дуже прошу її залишатись вдома. І всі ці дні вона не дуже слухається, каже: "Краще за мене ніхто не вибере потрібні продукти". Але врешті-решт мені вдалось її переконати, і мама погодилась не виходити з дому без зайвої потреби", - сказав він.

Крім того, Зеленський закликав громадян України зателефонувати своїм родичам, попросити їх не виходити з дому, а також допомогти їм з продуктами та ліками.

"Друзі, зателефонуйте своїм батькам, своїй бабусі, дідусям, привезіть їм усе необхідне або замовте їм онлайн-доставку продуктів та ліків. Навчіть їх і самих замовляти таку онлайн-доставку, зробіть все, щоб мінімізувати їх виходи на вулицю, і контакти у магазинах, у банках та на пошті. Попросіть їх залишатися вдома, не давайте, будь ласка, вірусу шансів", - підкреслив президент.

Як повідомляв APNews, президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні залучили 15 тисяч співробітників правоохоронних органів для боротьби з розповсюдженням коронавірусу COVID-19.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський заявив, що Китайська Народна Республіка надішле Україні 10 мільйонів тестів на коронавірус.

Також президент України Володимир Зеленський повідомив, що наразі заплановано понад 40 авіарейсів, якими планується доправити до України 8 тисяч громадян.

Новини партнерів

Кличко: У Києві на Covid-19 перевірили 291 людину
На вулиці Києва виїхали 200 додаткових маршруток