"Не боюсь руйнації державності": у Зеленського є "два постріли" у боротьбі з олігархами

"Не боюсь руйнації державності": у Зеленського є "два постріли" у боротьбі з олігархами
Читать на русском

Зеленський планує олігархів в Україні "понизити" до бізнесменів і "змусити" їх вкладати гроші в інвестиції, а не політику.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не боїться знищення державності внаслідок "знищення" олігархів у країні.

Про це він сказав у програмі "VIP з Наталією Мосейчук" на "1+1", передає APnews.

Так, в контексті розмови про президентський законопроект про статус олігархів Зеленського запитали, чи не боїться він, що при деолігархізації зруйнується державність, тому що "багато хто говорить, що у нас на олігархах тримається країна", на що гарант відповів:

"У мене в житті є принцип: спочатку постріл у повітря, а потім в тіло, по ногах … у нас два патрони. Повітря – це сучасна демократія. В Україні не можу бути повністю така демократія, як у старій Європі, у нас немає часу. Часу, життя. Постріл в повітря – це закон, шанс, перший крок - стати бізнесменами. Постріл в тіло – це референдум. Паралельно з референдумом – РНБО, тощо.

Чи не боюсь я, що зруйнується державність? Якщо державність зруйнується через те, що у нас не буде олігархів, значить у нас і не було державності. Я не боюсь цього. Вони не будуть витрачати гроші на політику, політиків – це плюс, бо вони зможуть витрачати ці гроші на інвестиції.

Коли вони не олігархи, їх інвестиції хочеться захищати, від будь-якої країни".

Раніше APnews повідомляв, як Зеленський запропонував боротися з олігархами.

Новини партнерів

Зеленський про можливий другий термін: У мене є три головні конкуренти
Зеленський розповів про підготовку зустрічі з Путіним: "М’яч зараз на стороні Кремля"