НБУ відсудив нерухомість на понад 100 млн грн у компанії Коломойського

НБУ відсудив нерухомість на понад 100 млн грн у компанії Коломойського
Читать на русском

ПАТ "Дніпрометалсервіс" у вересні 2014 року надала Національному банку в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 тис. кв.м

Господарський суд Львівської області ухвалив рішення стягнути нерухоме майно майнового поручителя за кредитом ПриватБанку до його націоналізації - ПАТ "Дніпрометалсервіс" - на суму, яка перевищує 100 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

"Господарський суд Львівської області 16 січня 2020 року у повному обсязі задовольнив позов Національного банку про звернення стягнення на предмет іпотеки пов’язаного з ексвласником ПриватБанку Ігорем Коломойським ПАТ "Дніпрометалсервіс", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що ПАТ "Дніпрометалсервіс" у вересні 2014 року надала Національному банку в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 тис. кв.м і вартістю понад 100 млн грн як забезпечення кредиту рефінансування, що надавався ПриватБанку до націоналізації.

У зв'язку з тим, що вказана компанія не виконала взятих на себе зобов’язань майнового поручителя ПриватБанку, Національний банк у травні 2018 року подав до суду з метою стягнення заставного майна. 16 січня 2020 року позовна заява Нацбанку була задоволена в повному обсязі.

Коментарі

Новини партнерів

На форумі в Давосі Трамп закликав країни Євросоюзу купувати енергопродукти зі США
На Донбасі бойовики майже півгодини обстрілювали Красногорівку