Названі найпопулярніші кольори для авто в 2021 році

Названі найпопулярніші кольори для авто в 2021 році
Читать на русском

Уже не перший рік зростає популярність синього кольору при покупці нових автомобілів.

В 2021-му році найбільш популярними будуть автомобілі синього кольору. Про це говорять результати дослідження, проведеного концерном BASF, передає APnews.

Про те, що саме синій колір продовжить зростання, говорить те, що з 2016-го року частка автомобілів з такою забарвленням незмінно зростала. Зрозуміло, при цьому не враховуються ахроматичні кольори (в 2020-му році 40% всіх автомобілів були білими, 17% - чорними, 13% - сірими і 8% - сріблястими). При цьому у синього кольору як у самого популярного хроматичного кольору - ті ж 8%.

Найбільш часто нові машини синього кольору купують в США і Європі. В Азії цей колір також серед лідерів, але там найпопулярнішим кольором виявився коричневий. Ну а автомобілі червоного кольору найчастіше купували в Південній Америці.

В цілому ж за підсумками 2020 го року палітра автомобільних фарб стала ширше, ніж в 2019-му, попри загальне скорочення випуску машин. Популярність же синього кольору експерти пов'язують його з "елегантністю" - якщо раніше люди часто купували бежеві або коричневі машини, то зараз вони віддають перевагу сірому або синьому. Власне, саме тому саме у останніх двох кольорів на ринку - найбільша кількість варіацій і відтінків: 160 варіацій у синього і 140 версій сірого.

Нарешті, в цілому хроматичні (або райдужні) кольору вибирали покупці позашляховиків і кросоверів. У цій категорії досить часто зустрічаються автомобілі фіолетового і жовтого кольорів. Причому фіолетовий частіше виявляється на кузові середніх за розміром моделей, а жовтий - на маленьких і великих машинах.

Названі найпопулярніші кольори для авто в 2021 році
Названі найпопулярніші кольори для авто в 2021 році
Названі найпопулярніші кольори для авто в 2021 році

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в США найпопулярніші моделі електрокарів пройшли незалежний тест запасу ходу. Найгірше в ньому себе показали всі моделі автомобілів Tesla.

Новини партнерів

В Україні через снігопади проїзд вантажівок все ще обмежений у п'ятьох областях
В Україні плату за розподіл газу можуть знизити, однак є умова