НАЗК взялося за перевірку декларацій Зеленського, Шмигаля і 15 міністрів

НАЗК взялося за перевірку декларацій Зеленського, Шмигаля і 15 міністрів
Читать на русском

Перевірку всіх декларації чиновників НАЗК має здійснити протягом 120 календарних днів.

Національне агентство із запобігання корупції розпочало повну перевірку ще 98 декларацій держслужбовців. Станом на 12 квітня перевіряються вже 375 декларацій посадовців.

Про це APnews повідомляє з посиланням на сайт НАЗК.

Зокрема, відомство перевірить декларації президента України Володимира Зеленського, глави Кабміну Дениса Шмигаля, 15 міністрів та чотирьох суддів КСУ.

Крім того, як зазначили у НАЗК, повна перевірка декларацій відбувається за порядком, зареєстрованим у Міністерстві юстиції.

Також перевіряються всі державній службовці, які обіймали свої посади у 2020 році, якщо до НАЗК подана заява від громадян або ЗМІ про можливі недостовірні відомості в декларації посадовця.

Перевірку НАЗК має здійснити протягом 120 календарних днів. Так, до кінця року відомство планує здійснити повну перевірку понад 1000 декларацій посадовців.
Нагадаємо, що подача декларацій за 2020 рік закінчилася 1 квітня.

Як повідомляють у НАЗК, загалом посадовці подали майже 792 тисячі декларацій. Всі вони будуть перевірені автоматично завдяки системі логічного та арифметичного контролю (ЛАК). Комп’ютер визначить, які декларації містять найбільші ризики. Після цього працівники НАЗК розпочнуть повну перевірку цих декларацій.

Як повідомляв APnews, Володимир Зеленський задекларував квартири в Києві, Криму та Британії, мільйони гривень роялті та 2,5 мільйони доларів боргу.

Новини партнерів

У Парижі невідомий почав стріляти по людях біля лікарні: є загиблий. Відео
Принцу Філіпу влаштують екологічні похорони з вовняною труною та електричним катафалком