Таксі перестало бути безпечним: експерт пояснив, чому попит на оренду авто зросте після карантину

Таксі перестало бути безпечним: експерт пояснив, чому попит на оренду авто зросте після карантину
Ексклюзив
Читать на русском

Експерт вважає, що таксі далеко не надійний спосіб пересування, оскільки після кожного пасажира таксисти не будуть дезінфікувати салон

Ринок оренди автомобілів після закінчення карантину почне розвиватись, оскільки на це з’явиться попит. Про це в ексклюзивному коментарі APnews заявив генеральний директор у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

За його словами, таксі далеко не надійний спосіб пересування, оскільки після кожного пасажира таксисти не будуть дезінфікувати салон.

"Цей ринок не був розвинений, тому що не було бажаючих. Тобто брати в оренду автомобіль, який в цьому сенс, потрібно його десь тримати, десь зберігати. Простіше і краще взяти сісти в таксі. Але якщо зараз всі сідають в це таксі, вони не впевнені, що до цього не їхав хтось інфікований. Можна проводити дезінфекцію салону автомобіля, але ці всі засоби дезінфікаційні дуже погано впливають на обшивку. Тому не будуть таксисти після кожного пасажира проводити дезінфекцію. І люди не будуть впевнені, що за хвилину до того, як вони сіли в таксі, чи за 15 хвилин, таксист не віз хворого до лікарні. А коли ви берете в оренду автомобіль, наприклад, на місяць, такого не станеться", - підкреслив Назаренко.

Директор у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів розповів, що за кордоном люди, які раніше виступали проти автомобілів, у зв’язку з епідемією коронавірусу теж почали купувати машини.

"Це лише мої прогнози, вони можуть бути помилковими. Мої прогнози орієнтовані на Європу, в США. Я дивлюсь, що там така тенденція зараз є. Якщо раніше люди шикували, ходили в футболках з написами "Грета", "Я не користуюсь автомобілем", "Я хочу зберегти екологію", "Я борюсь за чисте повітря", "Я принципово користуюсь громадським транспортом", рух був, вільний від автомобілів. Ці всі люди оці свої переконання, мантри не те що змінили, а просто забули трохи. Купують автомобілі, тому що жити хочуть", - уточнив Назаренко.

Як раніше повідомляв APnews, у зв’язку з бажанням людей бути захищеними від ймовірності заразитись коронавірусом попит на купівлю нових та б/у автомобілів зросте.

Новини партнерів

Ніякої штовханини: автоексперт пояснив, чому після карантину громадський транспорт і таксі втратять популярність
Авто вистачить на всіх: експерт розповів, що буде з купівлею машин після карантину