Авто вистачить на всіх: експерт розповів, що буде з купівлею машин після карантину

Авто вистачить на всіх: експерт розповів, що буде з купівлею машин після карантину
Ексклюзив
Читать на русском

Назаренко підкреслив, що продавці можуть спочатку брати передплату з покупців, після чого завозити автомобілі в Україну

В Україні не виникне браку нових та б/у автомобілів через зріст попиту після карантину. Про це в ексклюзивному коментарі APnews заявив генеральний директор у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

"У нас попит народжує пропозицію. Тобто чи більше будуть купувати, тим більше будуть завозити, проблем з цим не бачу", - сказав він.

Назаренко підкреслив, що продавці можуть спочатку брати передплату з покупців, після чого завозити автомобілі в Україну.

"Людина хоче, наприклад, імпортувати автомобіль, вона ж не буде вкладати пару мільйонів або брати пару мільйонів доларів, навезти автівок і потім чекати, коли їх куплять. Людина спочатку візьме у бажаючих передплату. Є тисяча готових придбати авто, взяли у них передплату і одразу завезли тисячу автомобілів. Є попит, одразу з’явиться пропозиція", - додав директор у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів.

Як раніше повідомляв APnews, у зв’язку з бажанням людей бути захищеними від ймовірності заразитись коронавірусом попит на купівлю нових та б/у автомобілів зросте.

Новини партнерів

Таксі перестало бути безпечним: експерт пояснив, чому попит на оренду авто зросте після карантину
Зеленський підписав необхідний для співпраці з МВФ "банківський" закон