Назад в майбутнє: легендарний DeLorean вирішили відродити в США

Назад в майбутнє: легендарний DeLorean вирішили відродити в США
Читать на русском

Оновлена легендарна машина перетвориться в електрокар.

Фірма Delorean Motor Company з Техасу, яка володіє правами на оригінальний бренд DeLorean, поділилася своїми планами з виробництва легендарного автомобіля. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт фірми.

Сама компанія вже не перший рік спеціалізується на реставрації купе, яке отримало культовий статус завдяки трилогії "Назад в майбутнє". Однак в 2015-му році американський Конгрес змінив законодавство США, щоб дозволити нішевим компаніям малосерійний випуск машин, які не відповідають сучасним стандартам. Правда, за умови, що модель з'явилася більше ніж 25 років тому. Тоді ж техасці з DMC вирішили випустити оновлену версію машини.

Правда, з 2015-го року чиновники затягували роботу над регламентуючими документами, і тільки недавно всі бюрократичні питання були вирішені. Правда, за минулі роки фірма вирішила змінити конспект.

Якщо спочатку компанія розраховувала зробити репліку DMC-12 максимально близькою до оригіналу - з використанням оригінальних деталей, і осучаснив тільки обробку салону разом з оснащенням та (що найголовніше) мотором. Просто оригінальний двигун з 130 кінськими силами не вражав і в момент виходу оригіналу. Однак пандемія внесла корективи в плани, адже частина постачальників просто припинила роботу.

В результаті зовсім недавно в компанії прийняли рішення змінити концепцію, і перетворити оновлений DMC-12 в електрокар. Правда, така зміна концепції призвела до того, що терміни виробництва автомобілів зрушили. Зовсім недавно очікувалося, що перші поставки оновлених DeLorean почнуться в цьому році. Але зараз ці терміни явно зміщений в черговий раз.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Ізраїлі розробили революційну технологію, яка стане в нагоді і новому DMC-12. Йдеться про батареях з функцією швидкої зарядки за 5 хвилин.

Новини партнерів

Зеленський оголосив траур через пожежу в Харкові
Зеленський прибув на місце загибелі 15 пенсіонерів в Харкові, - відео