Навколо Оксани Марченко об'єднаються лідери громадської думки, оскільки вона несе в маси меседж прощення, - ЗМІ

Навколо Оксани Марченко об'єднаються лідери громадської думки, оскільки вона несе в маси меседж прощення, - ЗМІ
Читать на русском

Проект "Паломниця", відзначають журналісти, є хорошим "фундаментом" для майбутньої політичної кар'єри Марченко.

Навколо телеведучої Оксани Марченко об'єднаються лідери громадської думки, оскільки вона несе в маси меседж прощення. Про це пише Телеграм-канал Легітимний.

"Подивилися фільм Оксани Марченко "Паломниця" і ми зрозуміли головний меседж цього фільму – ПРОЩЕННЯ. Те, що чекає на нашу країну і весь український народ у майбутньому. Ми повинні будемо пробачити один одного "сепаратисти Донбасу пробачити Укропів, укропи повинні пробачити сепаратистів, майданівці пробачити Беркут, Беркут майданівців і т.д.". Тільки тоді ми зможемо перегорнути цю сторінку розколу і переродиться як нація, яка готова до майбутнього.

Цей меседж Оксана Марченко проносить крізь призму релігії та історії Києво-Печерської Лаври, а головне питання у фільмі звучить так: "як пробачити, коли пробачити неможливо..." "пробачити це означає зупинити своє руйнування".

Поява у фільмі іменитого спортсмена Олександра Усика підтверджує факт, що навколо Оксани Марченко будуть об'єднаються лідери громадської думки, а сама Оксана Михайлівна буде нести меседж в маси прощення заради миру", - наголошується в повідомленні.

При цьому резюмується, що зазначений фільм є хорошим "фундаментом" для майбутньої політичної кар'єри телеведучої.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Посилення Оксаною Марченко команди ОПЗЖ: передісторія і ризики для Зеленського
Підстави для застосування санкцій щодо Медведчука нам до сих пір не відомі, - Гетманцев