Навчання в умовах COVID-19: як працюватимуть школи під час карантину

Навчання в умовах COVID-19: як працюватимуть школи під час карантину
Ексклюзив
Читать на русском

Навчальний процес для учнів різних класів буде починатися в різний час, починаючи з 8:00

Школи Києва готуються відкрити свої двері з 1 вересня для учнів, тому в адміністрації навчальних закладів привели навчальний процес відповідно до вимог Міністерства охорони здоров'я України в умовах пандемії. Про це повідомляє власний кореспондент APnews зі спеціалізованої школи №47.

У школі запевнили, що забезпечені всім необхідним для роботи навчального закладу. При цьому уточнили, що онлайн вчитимуться тільки ті класи, де буде виявлено випадок захворювання COVID-19.

"Якщо виявлять захворювання, то класний керівник повинен повідомити заступнику директора, директору, медсестрі, яка повинна прийти в кабінет вчителя разом з технічним працівником. Медсестра повинна оглянути дитину, надіти на нього маску і провести в тимчасовий ізолятор", - повідомили в школі.

У навчальному закладі під тимчасовий ізолятор відвели окремий кабінет, де встановили кушетку, стіл, стілець, шафа і дезінфікуючу лампу для обробки приміщення, а також оснастили ізолятор дезінфікуючими засобами.

Крім того, адміністрація школи перевірятиме здоров'я вчителів і забезпечить їх масками, а вчителям початкової школи видадуть термометри для дистанційного вимірювання температури.

"Учителям ми міряємо температуру. Вони забезпечені дезінфікуючими засобами, і ми їм видаємо маски і, можливо, в кінці тижня отримаємо захисні щитки. Учні будуть в класі без маски, а на перервах будемо просити надягати маски", - пояснили в навчальному закладі.

Також карантинні заходи прийняті й в їдальні школи.

"В їдальні відстань між столами по два метри, за одним столом не більше двох учнів. Учні початкової школи будуть харчуватися в класах, їдальня тільки для дітей старшої школи та можливо групи продовженого дня", - вказала представник адміністрації.

Крім цього, школа відмовиться від кабінетної системи, всі діти будуть навчатися в одному класі, який за ним закріплять. Виняток становлять лише спеціалізовані уроки: фізика, хімія, англійська мова, інформатика, біологія.

Новини партнерів

У КМДА пояснили, що робити, якщо в школі вимагають гроші на санітайзери
Віктор Скрипник став найкращим тренером сезону в УПЛ