Навчальний рік в українських вишах завершать дистанційно, - МОН

Навчальний рік в українських вишах завершать дистанційно, - МОН
Читать на русском

Період проведення сесії не буде зміщений, але її можуть здавати в аудиторіях, якщо буде пом'якшення карантину.

Нинішній навчальний рік студенти вишів закінчать дистанційно через пандемію коронавірусу. Про це повідомила виконувачка обов'язків міністра освіти та науки Любомира Мандзій в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За словами Мандзій, Міносвіти вже надало рекомендаційний лист для вишів.

"Ми дали рекомендаційний лист закладам вищої освіти щодо організації закінчення навчального року. Виходячи з ситуації, закінчення навчального року буде відбуватися дистанційно. І заклади вищої освіти повинні бути готові завершити навчальний рік", - поінформувала вона.

Мандзій додала, що період проведення сесій не буде зміщений, але її можуть здавати в аудиторіях, якщо буде пом'якшення карантину.

"Тобто викладачі установ зараз працюють зі своїми студентами дистанційно. І ми рекомендували організовано підійти до закінчення навчального року і закінчити його в терміни, які були передбачені, організувати дистанційно здачу іспитів та сесії. Якщо буде змінена епідеміологічна ситуація й будуть зняті обмеження щодо можливості відвідування закладів вищої освіти, то, безперечно, заклади вищої освіти зможуть організувати сесію в аудиторіях", - сказала в. о. голови МОН.

Ситуація з випускними іспитами до вишів буде виглядати так само.

Як повідомляв APnews раніше, Міносвіти скасувало всі олімпіади через карантин.

Новини партнерів

У Тернополі чоловік на обсервації в лікарні наклав на себе руки
Коболєв спрогнозував падіння цін на газ для населення