Навального затримали в аеропорту РФ по прильоту з Німеччини

Навального затримали в аеропорту РФ по прильоту з Німеччини
Читать на русском

Його затримали при проходженні паспортного контролю

Російського опозиціонера Олексія Навального затримала поліція в аеропорту при проходженні прикордонного контролю. Повідомляється, що до 29 січня він пробуде під вартою, поки суд не визначить йому подальшу міру.

Про це APnews пише з посиланням на російські ЗМІ.

Затримання сталося 17 січня близько 20:00 за київським часом. Опозиціонер спокійно зійшов з трапа літака і підійшов до паспортного контролю, де його і затримали. Спочатку Навальний зажадав адвоката, але йому заявили, що якщо він відмовиться йти, до нього буде застосована сила.

Нагадаємо, 30 грудня російські спецслужби оголосили в розшук Навального. Йдеться про давню справу про розкрадання на фірмах "Ів Роше", за яким у Навального був умовний термін і він зобов'язаний був періодично відзначатися за місцем реєстрації, чого не робив останнім часом. Після випадку з отруєнням, Навального доставили в Берлін, де він лікувався і до сьогоднішнього дня проходив реабілітацію. Російські служби відзначають, що до періоду лікування опозиціонера претензій немає. Питання виникли після того, як Навального виписали з клініки (12 жовтня) і він продовжував перебувати в Німеччині - давати інтерв'ю, випускати ролики-розслідування та не з'являтись за місцем реєстрації. Згодом ФСВП спочатку відправила попередження, після чого попросила замінити йому условний термін на реальний.

Повідомляється, що Навального відправлять під варту, де він перебуватиме до 29 січня, поки суд не винесе вирок.

Раніше APnews писав, що в аеропорту "Внуково", де зустрічали Навального, затримали його брата і соратників.

Читайте також:

Новини партнерів

В Україні COVID-19 підкосив більше 3000 осіб за добу, з них 107 - діти
В аеропорту "Внуково", де зустрічають Навального, затримали його брата і соратників