Навальний вирішив подати до суду на Пєскова

Навальний вирішив подати до суду на Пєскова
Читать на русском

Політик прийняв таке рішення через заяви Пєскова про те, що з Навальним працюють фахівці Центрального розвідувального управління США

Російський опозиційний політик Олексій Навальний заявив, що подасть до суду на прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Навального.

Політик прийняв таке рішення через заяви Пєскова про те, що з Навальним працюють фахівці Центрального розвідувального управління США. Крім того, він вимагає, щоб російська пропаганда в прайм-тайм оприлюднила докази і факти його співпраці з ЦРУ.

"Вимагаю опублікувати докази і факти, що вказують на "роботу з фахівцями ЦРУ". Прямо по телевізору покажіть, в прайм-тайм. Дозволяю", - підкреслив Навальний.

Нагадаємо, що 20 серпня Олексію Навальному стало погано під час перельоту з Томська в Москву. Літак екстрено сів у Омську, після чого політика доставили в місцеву лікарню. Через два дні його перевезли на лікування до берлінської клініки "Шаріте".

Саме німецькі лікарі знайшли в організмі Навального сліди отрути з групи "Новачок". Пізніше влада Німеччини повідомила, що таку ж речовину в аналізах російського опозиціонера виявили дві незалежні лабораторії з Франції та Швеції.

Як повідомляв APnews раніше, російський опозиціонер Олексій Навальний, якого отруїли "Новачком", переконаний, що за цим стоїть особисто президент Російської Федерації Володимир Путін.

Новини партнерів

Київ залишиться у "жовтій" зоні ще на два тижні
Один з поранених у Нагірному Карабасі французьких журналістів перебуває у тяжкому стані