Нацзаповідник "Софія Київська" не дозволяв Red Bull влаштовувати дрифт зі зйомками

Нацзаповідник "Софія Київська" не дозволяв Red Bull влаштовувати дрифт зі зйомками
Читать на русском

Жодного запиту на дозвіл навіть не надходило, кажуть у Київраді.

Національний заповідник "Софія Київська" не давав дозволу на скандальний дрифт автомобілів на Софійській площі у Києві. Жодних погоджень на зйомку компанії Red Bull не надавали.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Київську міську раду.

Повідомляється, що у столиці діє Порядок організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру.

Згідно з цим Порядком, дозвіл на проведення будь-якого заходу на Софійській площі надається виключно в разі погодження із Національним заповідником

"Софія Київська" з метою недопущення техногенного негативного впливу на стан пам’яток національного значення.

"Відповідний запит від організаторів зйомок дрифту до Національного заповідника не надходив", - наголосили в Київській міській раді.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, у Києві на Софійській площі 10 серпня кілька спортивних автомобілів влаштували жорсткий дрифт. В результаті машини зіпсували й без того вбиту плитку: на дорозі залишилися чорні кола від шин.

Пізніше Alyona Alyona виправдалася за участь у дрифті, сказавши, що організатори заходу - компанія Red Bull - її запевнили, що всі дозволи у них є і міська влада повідомлена.

Незабаром в КМДА заявили, що дозволу не давали, а поліція відкрила кримінальну справу.

Того ж дня компанія Red Bull через близько 12 годин після громадського резонансу і скандалу принесла вибачення за "ранковий дрифт". У компанії назвали подію "недоглядом".

Новини партнерів

У Туреччині ліквідували всі великі пожежі. Вогонь знищив 160 тисяч гектарів лісу
Україна звернулася до Гааги через руйнування об'єктів культурної спадщини в Криму