Нацрада заборонила трансляцію ще декількох російських каналів, серед них "Зоопарк" і "Топшоп ТВ"

Заборона на мовлення телеканалів
Читать на русском

Відповідне рішення члени Національної ради підтримали одноголосно.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення заборонила трансляцію телеканалів "Еврокино", "Топшоп ТВ" і "Зоопарк". Про це повідомляє прес-служба Нацради.

У повідомленні йдеться, що рішення члени Нацради підтримали одноголосно.

Зазначається, що країною-правовласником усіх трьох програм є Росія, відповідно ліцензії на мовлення телеканалів видані Роскомнадзором і мова ведення програм – російська.

Для вилучення з Переліку трьох телеканалів, які належать до юрисдикції Російської Федерації, яку законодавством України визнано державою-окупантом та державою-агресором, у рішеннях наведено відповідні законодавчі підстави, одна з яких – рішення РНБО від 2015 року. Відповідно до цього рішення, Кабінету міністрів спільно з Національною радою доручено вжити невідкладних заходів щодо припинення російської інформаційної агресії. Яка здійснюється з використанням іноземних та вітчизняних засобів масової інформації. З видимих причин Нацрада ухвалила рішення про тимчасове припинення розгляду питання про адаптацію російських каналів.

"Керуючись нормами Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та іншими нормативно-правовими документами, регулятор скасував свої попередні рішення щодо програм "Еврокино", "Топшоп" і "Зоопарк" та вилучив їх із Переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України", - зазначили у відомстві.

Як повідомляв APNews, Нацрада продовжила дозволи на мовлення у зоні ООС чотирьом мовникам і НСТУ.

Новини партнерів

Робота "Суспільного" заблокована: реакція міністра Бородянського
Кабмін презентував онлайн-платформу для бізнесу