Нацполіція візьме під посилену охорону понад 100 об'єктів критичної інфраструктури

Нацполіція візьме під посилену охорону понад 100 об'єктів критичної інфраструктури
Читать на русском

Охорону таких об'єктів забезпечуватимуть понад 600 правоохоронців.

В Україні поліція розпочне перевірку об'єктів критичної інфраструктури, а понад сотню з них у результаті буде взято під охорону. Про це повідомляє APnews з посиланням на брифінг заступника голови Нацполіції Олександра Фацевича.

За словами Фацевича, найближчим часом Україна в рамках експерименту відключиться від енергосистем Білорусі та Російської Федерації – з цим і пов'язана прийдешня перевірка.

"З сьогоднішнього дня ми перевіряємо, у тому числі об'єкти критичної інфраструктури, і понад 100 таких об'єктів ми братимемо під охорону. Частину з яких уже взято під охорону", - сказав заступник голови Нацполіції.

У разі диверсійних чи будь-яких інших атак на ці об'єкти поліцейські готові – охорону об'єктів критичної інфраструктури забезпечуватимуть понад 600 поліцейських.

"Нацполіція буде готова у разі диверсійних чи будь-яких інших атак на ці об'єкти. Тому що Україна буде ізольована від інших систем забезпечення з інших держав, зокрема країни-агресора", - зазначив Фацевич.

Раніше APnews повідомляв, що у Верховній Раді зареєстрували проєкт щодо запровадження воєнного стану у двох областях України.

Новини партнерів

У Нацполіції заявили про "позитивний сигнал" – українці скуповують зброю, а не гречку
У Верховній Раді зареєстрували проєкт щодо запровадження воєнного стану у двох областях України