Нацкомісія з цінних паперів виявила в Україні фіктивний банк

Український народний банк
Читать на русском

Організація називає себе "інвестиційним проектом".

Національна комісія з цінних паперів фондового ринку (НКЦПФР) направила до правоохоронних органів інформацію про потенційно протиправну діяльність "Українського народного банку" на території України. Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР.

Згідно з повідомленням, Комісія виявила пропозицію інвестувати в акції "банку" у мережі інтернет та соціальних мережах.

Зазначається, що ця організація називає себе "інвестиційним проектом".

Нацкомісія також попереджає, що у Державному реєстрі банків, який веде Нацбанк України, відсутня інформація про "Український народний банк" та про реєстрацію випуску акцій емітенту з таким найменуванням.

Повідомляється, що інформація, яка знаходиться за посиланням https://unb.name є фейковою та загрожує громадянам втратою коштів через інвестиційну та фінансову некомпетентність.

"При спробі придбати акції зазначеного проекту через його веб-сайт, користувачу пропонуються три варіанти оплати за акції: Money Storage, Perfect Money та оплата у криптовалюті Bitcoin.

Функція оплати банківською картою нібито передбачена, але не працює. Доступні користувачу варіанти оплати є електронними гаманцями, платежі, через які практично не можливо відслідкувати та встановити, куди були переведені кошти клієнта", - наголошують у прес-службі НКЦПФР.

На сайті «інвестиційного проекту» не надаються відомості щодо юридичної особи, а функції та посилання на розділи не працюють.

Як повідомляв APNews, Нацбанк розповів, наскільки збільшились перекази в Україну з-за кордону.

Новини партнерів

У віці 103 років помер найстаріший гангстер США Джон Франчезе
Придбали за часів Порошенко: генпрокурор Рябошапка підтвердив наявність будинку у Франції