Нацбанк розповів, наскільки збільшились перекази в Україну

Нацбанк розповів, наскільки збільшились перекази в Україну
Читать на русском

У порівнянні з 2018 роком сума переказів зросла на 8%

Протягом 2019 року обсяг приватних переказів офіційними та неформальними каналами до України з-за кордону становив 12 млрд доларів. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

У порівнянні з 2018 роком, коли обсяг переказів становив 11,1 млрд доларів, сума переказів зросла на 8%.

З 12 млрд доларів через системи переказу коштів надійшло: в Україну - майже 2,3 млрд доларів у еквіваленті, тобто приблизно п’ята частина усіх приватних переказів в Україну, з України - майже 0,4 млрд доларів у еквіваленті, тобто приблизно дві третини усіх приватних переказів з України.

У розрізі країн обсяг переказів, що здійснено через системи переказу коштів, розподілився таким чином: в Україну із США - 18%, з Ізраїлю - 14%, з Італії - 9%, з території Росії - 7%, із Польщі - 7%, з інших 219 країн - 45%.

З України обсяг переказів розподілився таким чином: на територію Росії - 31%, до Грузії - 11%, до Азербайджану - 6%, до Китаю - 5%, до Узбекистану - 5%, до інших 195 країн - 42%.

Найбільші обсяги транскордонних переказів здійснили з використанням систем переказу коштів - резидентів США: 93% - в Україну та 96 % - з України.

Новини партнерів

Під НАБУ відбувся мітинг за відставку Ситника
У Києві невідомий влаштував стрілянину