"Наступного разу нас буде в 10 разів більше!": підприємці розповіли, коли почнуться нові протести

"Наступного разу нас буде в 10 разів більше!": підприємці розповіли, коли почнуться нові протести
Ексклюзив
Читать на русском

За результатами переговорів ФОПівці залишилися незадоволеними

Закінчились перемовини між підприємцями, які вже котрий день перекривають центр столиці, та владою. Протестувальники раді, що діалог бодай почався. Але погрожують новими мітингами.

Про це кореспонденту APnews повідомив соорганізатор акції Save ФОП Роберт Іванчо.

"Перемовини закінчились. З того, що я почув, я задоволений виключно одним - що почався діалог. Його не було рік. Але з того, що я почув - мені поки що нічого не подобається. По факту ми знову на тиждень відтерміновуємо те, що можна було зробити сьогодні. На жаль, сьогодні Верховна Рада вже закрилася, перемовини пройшли вже після її закриття", - розповів активіст.

Додав, що підприємці й надалі вимагають прийняття законопроектів, які вони пропонують. Але зазначив, що "особливого бажання" приймати такі закони не побачив.

За словами Роберта Іванчо, підприємці сьогодні вже будуть розходитись, але розраховують, що на наступному пленарному тижні (через тиждень) їх пропозицію візьмуть до уваги та розглянуть у парламенті. Та додав, що якщо цього не буде - будуть нові, ще більш масштабні мітинги.

"Очікуємо, що наші закони імплементують та по спрощеній процедурі приймуть у вівторок чи середу на пленарному тижні. Є така надія. Але якщо цього не буде, наступного разу нас буде в 10 раз більше!", - заявив підприємець.

ФОПи vs Рада: довідка

1 грудня біля будівлі Верховної Ради України пройшли перші масові мітинги підприємців, які виступають проти введення РРО (реєстраторів розрахункових операцій).

Під тиском ФОП, парламент проголосував за відстрочення запровадження касових апаратів для ФОП на рік - до 1 січня 2022 року. Однак протестуючі підприємці залишилися незадоволені та пообіцяли продовжити протест.

4 грудня підприємці знову зібралися під стінами Ради та пообіцяли продовжити свою боротьбу.

За всім, що сьогодні відбувається в урядовому кварталі - стежте у Telegram-каналі APnews.

Читайте також:
Розлючені ФОПи припинили боротися з Радою і тимчасово розійшлися по домівках: відео

Новини партнерів

ФОПи пообіцяли підняти бунт при введенні жорсткого локдауну: відео
Розлючені ФОПи припинили боротися з Радою і тимчасово розійшлися по домівках: відео