"Наступ на правду": власник телеканалів "112 Україна", NewsOne та Zik назвав указ Зеленського незаконним

"Наступ на правду": власник телеканалів "112 Україна", NewsOne та Zik назвав указ Зеленського незаконним
Читать на русском

Тарас Козак зазначив, що президент Володимир Зеленський не має ні повноважень, ні права вводити подібні санкції

Народний депутат Тарас Козак, який є власником телеканалів "112 Україна", NewsOne та Zik, назвав санкції президента Володимира Зеленського незаконними. Про це політик заявив в коментарі виданню Страна.ua, передає APnews.

При цьому він нагадав про частину другу статті 1 закону України "Про санкції", згідно з якою "санкції можуть вводитися з боку України стосовно іноземної держави, іноземної юридичної особи, юридичної особи, яка перебуває під контролем іноземної юрособи або суб'єктів, які здійснюють терористичну діяльність".

"Це цілком незаконна постанова, президент перевищив свої повноваження, він не має права вводити такі санкції. Розмови про це ходили, але ніхто не думав, що вони підуть на таке беззаконня, й так безпринципно порушать закон, вводячи санкції проти громадянина України та українських компаній. Це сигнал, я думаю, це попередження для всіх", - заявив нардеп.

При цьому він назвав рішення президента наступом на правду.

"Ми не будемо зупинятися, будемо боротися до кінця. Ці канали показували, на яке свавілля йде влада, показували проблеми людей через незаконне підвищення тарифів, показували, що ніхто не думає повертати мир в країну, показували правду, що відбувається в Україні. Це наступ на правду", - підсумував Козак.

Як повідомляв APnews раніше, Зеленський своїм указом з 3 лютого знищить три найбільших інформаційних телеканали Zik, NEWSONE і 112.

Новини партнерів

Застосування санкцій Зеленським - грубе порушення Конституції - адвокат
"Це призведе до шоку міжнародних партнерів" - глава спілки журналістів засудив блокування опозиційних телеканалів