Наші збитки не покриють ні 15, ні 20 гривень: маршрутники пояснили, чому підняли ціну на проїзд і що далі

Наші збитки не покриють ні 15, ні 20 гривень: маршрутники пояснили, чому підняли ціну на проїзд і що далі
Ексклюзив
Читать на русском

Наразі ситуація у Києві тільки ускладнюється, водії продовжують масово звільнятися.

Пройшло вже два тижні, як столиця перебуває на локдауні. Ще на початку введення суворих карантинних обмежень приватні перевізники почали звільнятись через конфлікти з пасажирами та шалені збитки. Зараз ситуація тільки погіршується.

Про це в коментарі APnews розповів глава Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко.

"Ситуація тільки ускладнюється, продовжують виписувати штрафи на водіїв, водії продовжують звільнятися. Ми намагаємося максимальну кількість автобусів випускати на маршрути, але по тій причині, що водіїв катастрофічно не вистачає… у нас немає такої можливості", - розповів він.

При цьому сказав, що збитки наразі не оцінювались, так як у планах організувати круглий стіл із місцевою владою.

"Збитки ми поки що не оцінювали, ми планували організувати круглий стіл з представниками київської міської влади, але в черговий раз зустріч переноситься і зворотного зв’язку немає. Ми знову "сам на сам" зі своїми проблемами, хоча збитки несемо жодня", - додав Ігор Мойсеєнко.

Поговорили й про підвищення вартості проїзду. Наразі, за словами голови Асоціації, ціни підняли до 10 гривень тільки 16 маршрутів зі 150. Але ніяких прогнозів щодо того, в який бік зміниться ситуація та чи зміниться - Ігор Мойсеєнко не дає.

Пояснив, що все буде залежати від переговорів з КМДА та дати закінчення локдауна.

"Щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках - все буде залежати від того, коли закінчиться локдаун. 16 маршрутів зі 150 ще з 3 квітня підняли ціни, а як воно буде далі - буде залежати від ситуації. Будемо чекати закінчення локдауна. Наразі ні 15, ні 20 гривень ніяк не врятують нашу ситуацію, ми просто не хочемо, щоб це відбулося за рахунок пасажирів. Сподіваємось на діалог з КМДА і що всі наші збитки буде покрито не за рахунок простого пасажира", - розповів Ігор Мойсеєнко.

Читайте також:

Новини партнерів

Генпрокуратура оскаржила вирок екс-нардепу Пашинському за постріл у ногу чоловіку
У МОЗ розповіли, де українці можуть безпечно відпочити цього літа