Населені пункти Одеської області обстріляли російська авіація та корабельна артилерія

Населені пункти Одеської області обстріляли російська авіація та корабельна артилерія
Читать на русском

Корабельна артилерія окупантів випустила близько 90 снарядів.

Через те, що сухопутні війська РФ не мають успіху в Одеській області й не можуть просунутися далі, російські військові вдалися до обстрілу з авіації та корабельної артилерії. Постраждали кілька населених пунктів, двох українських захисників поранено.

Про це розповів голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, пише APnews.

За його словами, один з населених пунктів постраждав від авіації окупантів, було поранено двох захисників України. Вдень ворог почав обстрілювати вже інший населений пункт, причому з корабельної артилерії. Супротивник випустив близько 90 снарядів.

Марченко підкреслив, що українська армія продовжує тримати оборону і не поступиться ворогові.

"З ранку по одному з наших населених пунктів (Одещини - ред.) було завдано ракетних ударів ворожою авіацією та кораблями. Маємо двох поранених. Близько 14:00 по іншому населеному пункту противник відкрив вогонь з корабельної артилерії використавши близько 90 снарядів. Наші воїни гідно тримають оборону", – заявив Марченко.

Раніше APnews повідомляв, на Рівненщині о 5:00 ранку 14 березня окупанти випустили дві ракети по телевежі в селі Антополь, споруда поряд була повністю знищена, багато жертв і постраждалих.

Новини партнерів

Окупанти обстріляли два населені пункти Житомирської області, є загиблий
Прем'єр-міністри Польщі, Чехії і Словенії прибули до Києва