Нардепи запропонували заборонити фільми і музику в автобусах

Нардепи запропонували заборонити фільми і музику в автобусах
Читать на русском

Документ передбачає, що буде дозволена передача звуку через індивідуальні навушники пасажирів

Народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир В’ятрович разом з 15 парламентаріями подав законопроект про заборону відкритої трансляції в автобусах музики і фільмів. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Документ передбачає, що буде дозволена передача звуку через індивідуальні навушники пасажирів, а на салон лише під час нерегулярних перевезень за згодою всіх пасажирів.

"Разом з 15 колегами з різних фракцій зареєстрував законопроект №3006, покликаний покласти край акустичному насильству в пасажирському транспорті. Щиро дякую громадським організаціям, які порушили цю проблему у нещодавній заяві та колегам-депутатам, які усвідомлюють потребу захистити людей від нав’язливого звуку під час поїздок. Ухваливши цей законопроєкт, парламент запровадить в Україні правила, які діють в усьому цивілізованому світі. Пасажири на всіх видах транспорту зможуть їхати в тиші, а не доводити водіям своє право не слухати звуки "шансону" чи якогось серіалу. Трансляція звуку музики чи фільмів на пасажирських рейсах дозволятиметься лише через навушники", - йдеться в повідомленні.

Нардепи запропонували заборонити фільми і музику в автобусах

Новини партнерів

Уряд призначив тимчасового в.о. голови "Укрзалізниці"
Коронавірус: оперативна інформація про поширення від МОЗу