Нардепи від "Європейської солідарності" прикидаються, що нічого не знають про "плівки Деркача"

Нардепи від "Європейської солідарності" прикидаються, що нічого не знають про "плівки Деркача"
Ексклюзив
Читать на русском

Телеканали, пов'язані з Порошенком, також замовчують про "плівки", в ефірах "5" і "Прямого" каналів не згадують про них ні слова.

Представники фракції "Європейська солідарність" відмовляються коментувати та вдають, що нічого не знаю про оприлюднені позафракційним народним депутатом Андрієм Деркачем плівки, на яких нібито зафіксовано досить компрометуючу розмову п'ятого президента України Петра Порошенка та президента РФ Володимира Путіна.

Редакція APnews обдзвонила п'ять народних депутатів з партії п'ятого президента України, серед яких Олексій Гончаренко, Володимир Ар'єв, Володимир В'ятрович, Артур Герасимов та Іванна Климпуш-Цинцадзе, проте добитися від них чітких відповідей нам не вдалося.

Частина з них стверджують, що нічого про них не знають, й взагалі не в курсі про що мова (що дуже дивно, адже на момент опитування з їх оприлюднення минуло мінімум 3-6 годин). Інші ж, почувши тему розмови, - спішно заявляють про термінові справи та відмовляються коментувати що-небудь пов'язане з цією темою.

Варто зазначити, що телеканали, пов'язані з Порошенком, також замовчують про "плівки", в ефірах "5" і "Прямого" каналів не згадують про них ні слова. Можливо, саме тому нардепи від "ЄС" про це нічого не знають, тому що просто не читають чи не дивляться інші ЗМІ?

Єдиний чіткий коментар по ситуації опублікувала прес-служба партії. Там традиційно стверджують, що це все черговий фейк в рамках російської гібридної війни, а самі плівки "змонтований та ретельно скомпільований фальсифікат випускника Вищої школи КДБ (мова, очевидно, йде про Андрія Деркача, який, за відкритими даними, дійсно навчався в КДБ - ред.) ". Другий ключова теза із заяви прес-служби: "Це - помста Кремля за те, що Порошенко як президент і верховний головнокомандувач не дозволив Путіну реалізувати в Україні жодної стратегічної мети Кремля".

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, п'ятий президент України Петро Порошенко 30 квітня 2015 року, через два місяці після трагедії в Дебальцеве провів вельми люб'язні переговори з президентом РФ Володимиром Путіним, в яких поводився досить дивно, попри активну "антиросійську" позицію в усіх публічних виступах

Новини партнерів

У Києві на будівництві метро на Виноградар впав автокран
У Харківській області чоловік переліз через паркан на кордоні, щоб потрапити в РФ