Нардепи "Слуги народу" вважають вибори більш важливими, ніж здоров'я українців

Нардепи "Слуги народу" вважають вибори більш важливими, ніж здоров'я українців
Ексклюзив
Читать на русском

Нардеп Євген Брагар заявив, що зараз в пріоритеті саме місцеві вибори.

Народні депутати від "Слуги народу" підкреслили, що виключають ймовірність перенесення місцевих виборів.

Нардеп Євген Брагар заявив, що зараз в пріоритеті саме місцеві вибори та дотримання демократичних норм в країні.

Про це політик сказав в коментарі редакції APnews.

На запитання, чи є, на його думку, безпечним проведення місцевих виборів, коли Україна щодня б'є антирекорди з кількості хворих на COVID-19, Брагар відповів:

"Ми, як Верховна Рада, знаходимо всіх зусиль, щоб законодавчо забезпечити проведення місцевих виборів. Для нас це пріоритет. З іншої сторони, організація виборів лежить на

Центральній виборчій комісії і вони мають докласти всіх зусиль, щоб всі протиепідемічні, карантинні но, з дотриманням масок, щоб всі члени комісії здали всі необхідні тести, щоб голосування не склало епідеміологічної загрози.

Ми зробимо все, щоб вибори відбулися у будь-якому випадку, тому що для нас дотримання демократичних норм стоїть в пріоритеті.

Спалах захворюваності на коронавірус зараз у нас сезонний і, я вважаю, далеко не в першу чергу пов'язаний з тим, будуть чи не будуть вибори. А на виборах будуть забезпечені всі санітарно-епідеміологічні норми, щоб була дотримана і дистанція, і були маски, і тести щоб були проведені", - зазначив нардеп.

Думки Євгена Брагара зійшлися з позицією "слуги народу" Юрія Камельчука. Камельчук заявив, що місцеві вибори можуть перенести тільки у тому випадку, якщо в Україні введуть надзвичайну ситуацію через високий рівень захворюваності.

"Моя думка в принципі не змінилась. Я вважаю, що безпечно проводити вибори, оскільки загроза розповсюдження захворюваності не є більшою, ніж у порівнянні з тим, що люди ходять по магазинам, ресторанам, спілкуються. Всі ці скупчення людей одночасно на виборчих дільницях не будуть більші, ніж у супермаркеті по вечорам, тому я вважаю, що все гаразд.

Вибори перенесуть тільки при введенні надзвичайної ситуації в країні", - зазначив Юрій Камельчук.

Як повідомляв APnews, інфекціоніст заявила, що вибори потрібно скасовувати, коли закінчаться ліжка для хворих COVID-19.

Новини партнерів

Інфекціоніст: вибори потрібно скасовувати, коли закінчаться ліжка для хворих COVID-19
В Одесі 15-річний футболіст ударив однолітка ножем під час матчу