Нардепи прийняли "гральний" закон з поправками, які суперечать одна одній

Нардепи прийняли "гральний" закон з поправками, які суперечать одна одній
Читать на русском

Нардеп відмітив, що якщо залишиться так, як зараз є, то закон буде не робочий

Перед голосуванням за легалізацію грального бізнесу парламент розглянув більше 3 000 поправок до законопроекту. У підсумку законопроект все ж прийняли, але виявилося, що є нюанс. Так, нардепи прийняли його з двома абсолютно протилежними правками. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву депутата Мар'яна Заблоцького.

Так, за правкою №722 (колективний автор - комітет) конкурс з відбору кандидатів в члени Уповноваженого органу проводить Комісія з питань вищого корпусу державної служби у спеціальному порядку, затвердженому КМУ, а членів призначає КМУ). А за правкою №723 (Дубінського О.А.) передбачено, що конкурс на членів Уповноваженого органу проводить конкурсна комісія, сформована податковим комітетом.

Заблоцький наголосив, що уповноважений орган буде регулювати відносини в сфері азартних ігор, має написати підзаконні акти без яких нічого не запуститься.

Нагадаємо, що згідно із законопроектом, для контролю за сферою азартного бізнесу повинен бути створений уповноважений орган - Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей. Це орган виконавчої влади зі спецстатусом і створювати його потрібно з нуля. Тільки ось нардепи, виходить, що не визначилися з тим, хто буде приймати остаточне рішення з відбором кандидатів.

“Якщо залишиться так, як зараз є, то закон буде не робочий. Бо неможливо законно сформувати цей орган через суперечність норм”, - пояснив він.

І підкреслив, що найбільше голосів набрала 722 правка.

“І я її підтримую також. Думаю, доведеться виносити в зал на голосування ще раз ці правки в рамках спеціальної процедури виправлення суперечностей (є така 131 стаття Регламенту)”, - підсумував нардеп.

Нардепи прийняли "гральний" закон з поправками, які суперечать одна одній
Читайте також:
Легалізація або рай для рейдерів: що пропонують нардепи під виглядом "Закону про ріелторів"

Новини партнерів

Кличко тричі проігнорував питання про реставрацію "втомленого" за рік скляного мосту
Росія дозволила іноземцям в'їзд з тестом на COVID-19: у жителів окупованого Донбасу його не вимагають