Нардеп Вірастюк заявив, що не підтримуватиме "катастрофічні" законопроєкти "Слуг народу"

Нардеп Вірастюк заявив, що не підтримуватиме "катастрофічні" законопроєкти "Слуг народу"
Читать на русском

Нардеп заявив, що у нього є свої "червоні лінії".

Народний депутат Василь Вірастюк заявив, що не підтримуватиме "катастрофічні" законопроєкти власної партії. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву нардепа в ефірі телеканалу "Україна 24".

За словами Вірастюка, у нього є свої "червоні лінії", які він не буде переступати. Саме так він відреагував на запитання про те, чи буде голосувати за законопроєкти партії "Слуга народу", якщо сам їх підтримувати не буде.

"Звичайно, якщо буде щось таке катастрофічне, що мені абсолютно не входить, як журналісти люблять говорити, "червоні лінії", я не буду голосувати", - заявив Вірастюк.

Нагадаємо, що Василь Вірастюк потрапив в парламент в рамках довиборів на 87-му виборчому окрузі в Івано-Франківській області. Після скандального голосування і підрахунків голосів саме кандидат від "Слуг народу" отримав більшість голосів.

Втім, Центральна виборча комісія далеко не з першого разу зареєструвала Вірастюка в якості народного депутата. Більш того, перші рішення ЦВК скасовував Верховний Суд. Проте врешті-решт Василь Вірастюк все-таки приніс присягу нардепа - під оплески і крики "Ганьба!".

Новини партнерів

Стрілки Костевич і Омельчук виграли третю медаль для України на Олімпіаді в Токіо
На Рівненщині блискавка потужним ударом спалила частину школи