Нардеп від "Слуги народу" Корнієнко розповів, як будуть проходити вибори на Донбасі

Нардеп від "Слуги народу" Корнієнко розповів, як будуть проходити вибори на Донбасі
Ексклюзив
Читать на русском

Олександр Корнієнко зазначив, що чинне виборче законодавство можуть змінити

Умов безпеки для проведення виборів на Донбасі немає, але закон створюється. Про це кореспонденту APnews розповів народний депутат від "Слуги народу" Олександр Корнієнко.

"Поки що умов безпеки для проведення виборів немає, закон створюється. Це так звані перехідні закони, перехідне правосуддя, перехідний виборче законодавство, це ті правила, за якими після встановлення всіх етапів безпеки та утримування тривалого повного перемир'я", - пояснив нардеп.

При цьому він зазначив, що виборче законодавство можуть змінити.

"Вибори можуть проводитися за чинним законодавством чи іншим. Світовий досвід вирішення конфліктів каже, що законодавство трохи змінюється і над цим працюватиме робоча група. Зараз ми на стадії обговорення. Якісь особливості дій встановлювати на якихось територіях встановлювати законодавчо - НЕ той рівень. Є закон про особливо порядку місцевого самоврядування в окремих районах, і ми його продовжуємо", - розповів Корнієнко.

Крім того, він уточнив, що зараз немає законопроектів про особливий статус Донбасу.

Як раніше повідомляв APnews, глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що місцеві вибори в Україні та на окупованих територіях Донецької та Луганської областей не можуть провести одночасно.

Новини партнерів

ДБР тримає аудит використання грошей з держбюджету під грифом "Таємно" - Держаудитслужба
Вчені з'ясували, як початок навчального року в Україні вплине на поширення коронавірусу