Нардеп Третьякова підтримує легалізацію секс-індустрії та одностатевих шлюбів в Україні

Нардеп Третьякова підтримує легалізацію секс-індустрії та одностатевих шлюбів в Україні
Читать на русском

Голова соцполітики уточнила, що є «прихильницею легалізації в Україні всього, що можливо»

Народна депутатка від «Слуги Народу», голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що підтримує легалізацію секс-індустрії та одностатевих шлюбів в Україні.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Третьякової в інтерв'ю hromadske.

На думку депутатки, держава не зможе здійснювати контроль над роботою людей, які працюють у сфері секс-індустрії та не сплачують податки, доки цю сферу не легалізують в Україні.

Вона уточнила, що є «прихильницею легалізації в Україні всього, що можливо».

«Секс-індустрія — це одна з найстаріших, кажуть, професій… Вона є, була і буде. А ті, хто її організовують, так звані сутенери, [працюють] у «чорній» частині спектру економіки. Вони отримують прибутки… і не сплачують податки», — сказала депутатка.

Водночас, Третьякова зазначила, що такі негативні явища як приниження та елементи торгівлі людьми слід з цієї сфери прибрати.

«Їх (явища — ред.) можна прибрати, якщо вивести під прожектор і показати. Є ліцензія, є медичні огляди, є цивілізовані правила гри, як це відбувається. Коли є ліцензія і коли це цивілізовано, це можна контролювати», — додала Третьякова.

На питання, чи потребують соціального захисту працівники сфери секс-індустрії, депутатка відповіла, що на соцзахист може розраховувати будь-який громадянин України.

Щодо ЛГБТ-спільноти глава соцполітики зазначила, що прайди в Україні беруть до уваги депути, також це обговорюється у фракціях, однак в українському суспільстві є "потужні сили, які протидіють толерантності", навіть на законодавчому та релігійному рівні.

«Я вважаю, що перед тим, як приймати чи не приймати такі закони, потрібні дуже потужні суспільні дискусії, а також потрібен матеріал, який би у ЗМІ висвітлював, що відбувається з цими людьми, скільки таких людей, у яких нетрадиційна орієнтація», — уточила парламентарка.

Третьякова також повідомила, що бачить у майбутньому можливість реєстрації в Україні одностатевих шлюбів, але «це буде важкий шлях».

Водночас щодо відмітки в українському паспорті «інша стать» депутатка зазначила, що держава зараз до цього не готова, бо не готова нормативна база, а для цього потрібно ухвалити відповідні закони.

Як повідомляв APnews раніше, Нардеп Третьякова поскаржилася на зарплату в 42000 грн «брудними».

Новини партнерів

У Києві 4 дні можуть обмежувати дорожній рух через приїзд президента Швейцарії
Журналісти знайшли у Білорусі одного з найрозшукуваніших світових аферистів