Нардеп СН Камельчук заявив, що пенсіонери в Україні - "егоїсти, яких не турбує доля дітей"

Нардеп СН Камельчук заявив, що пенсіонери в Україні - "егоїсти, яких не турбує доля дітей"
Читать на русском

Причинами такого егоїзму, на думку нардепа, є зокрема й харчування

Нардеп "Слуги народу" Юрій Камельчук заявив, що пенсіонери і люди старшого покоління в Україні "егоїсти і думають лише про себе, а не про дітей". Таку думку він висловив в ході дискусії про те, кого слід рятувати в першу чергу - пенсіонерів або дітей.

Про це APnews пише з посиланням на ефір "НАШ".

Так, за даними опитування телеканалу, 80% людей в Україні вважають, що спочатку слід рятувати пенсіонерів, і тільки 14% вважає, що дітей.

"Я зараз нарвуся на шквал критики. Я згоден з вами про деяку егоїстичність людей старшого покоління, які думають не про майбутнє, не про своїх дітей, не про тих, кому вони можуть допомогти, а перш за все про себе. Це така невелика проблема в суспільстві, яка спочатку з'являється на такому дрібному, побутовому рівні, але потім вона переростає в глобальні речі. Люди забувають, що таке жити разом, допомагати один одному, щось створювати з енергією і піклуватися про те, щоб усім вистачало", - розповів він.

При цьому він додав, що українцям в питанні цінностей бракує прийняття поняття "не існує" я "без" нас ". І висловився про причини такого, на його думку, егоїзму - несвідоме ставлення до своїх проблем, бажання перекинути їх на когось і харчування.

“Якщо копнути в глибину, з огляду на мої дослідження у психології за 10-12 років, причин є декілька. Перша - це несвідоме ставлення людей до того, що відбувається у їхньому житті і небажання розібратися зі своїми проблемами, а не перевішувати їх на інших. Друга річ теж багатьом не сподобається, але я цього переконання дотримуюся вже 10 років - це зміна харчування, відмова від їжі тваринного походження та м’яса”, - наголосив "слуга".

Нагадаємo, APnews писав, що за словами Камельчука, коронавірус - вигадана хвороба.

Новини партнерів

Для дорослих і дошкільнят: Шкарлет анонсував нові закони про освіту
Ломаченко показав підготовку до довгоочікуваного повернення на ринг