Нардеп «Слуги народу» Третьякова заявила, що у неї готовий «законопроект про евтаназію»

Нардеп «Слуги народу» Третьякова заявила, що у неї готовий «законопроект про евтаназію»
Читать на русском

За її словами, цією тематикою також займається нардеп Єлізавета Богуцька

Нардеп "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що підготувала законопроект про евтаназію. При цьому вона зазначила, що "відносини людини зі смертю - це дуже цікава тема".

Про це APnews пише з посиланням на її коментар журналістам в кулуарах Ради.

Глава Комітету соцполітики підкреслила, що евтаназія (припинення життя хворого з метою полегшення його страждань) - дуже чутлива гуманітарна тема, яку зараз обговорює Європа, але в Україні про це не говорять.

"Відносини людини зі смертю - дуже цікава тема. У мене є законопроект, який я не вношу. Він стосується евтаназії. У нас Ліза Богуцька займається цією тематикою в тому числі", - сказала Третьякова.

Чому законопроект нардеп не винесла на розгляд парламенту, не уточнила. Але додала, що кожна людина, яка живе в світі, стикається зі смертю і всі реагують на це по-різному.

"Я, наприклад, не хочу, щоб мої близькі плакали, коли я піду з життя", - додала вона.

Відзначимо, що тему життя і смерті Третьякова підняла, відповідаючи на питання про свої висловивідповідаючи на питання про свої вислови з приводу смерті нардепа Полякова. Вона заявила, що не вважає, що фраза "стало на одного ворога менше" була неетичною.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, нардеп Третьякова шокувала реакцією на смерть Полякова заявивши, що після трагедії стало "на одного ворога менше". Вона аргументувала свій "коментар" "свободою слова".

Новини партнерів

"РФ офіційно визнала свою участь в збройному конфлікті на Донбасі", - українська делегація в ТКГ
Черга з катафалків до київського крематорію складає близько двох годин - Радуцький