Нардеп Шахов заразився коронавірусом. Заявив, що лікується малиною і чаєм

Нардеп Шахов заразився коронавірусом. Заявив, що лікується малиною і чаєм
Читать на русском

За словами Шахова, зараження підтвердила одна лабораторія, він чекає на ще одні результати 19 березня

Народний депутат Сергій Шахов підтвердив, що одна з лабораторій виявила у нього коронавірус. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Перед тим, з лікарями коли спілкувався, сказав, щоб взяли і кров, і з порожнини рота, і з носа аналізи. Може, все ж таки є підтвердження тестів в країні. Сьогодні, тільки сьогодні зателефонували мені з лабораторії і сказали, що підтверджується коронавірус", - сказав Шахов.

Він пообіцяв інформувати українців про свій стан щодня, якщо діагноз підтвердиться.

"Одразу хочу сказати: це не так страшно, як його малюють. Треба прибирати паніку, і якщо Шахов хворий на коронавірус, я отримаю документ з лабораторії державної, що все ж таки я захворів, нема питань, буду доповідати кожен день, що відбувається з моїм організмом", - підкреслив народний депутат.

Крім того, він зазначив, що наразі знаходиться вдома на карантині.

"Я сьогодні знаходжусь на карантині вдома. Нікого не підпускаю до себе... Одразу тільки я почув, одразу викликав лікарів", - додав Шахов.

Народний депутат почуває себе нормально, температура у нього почалась три дні тому, після чого він одразу викликав лікарів.

"Відчуваю себе я нормально, почалось це все три дні тому, саме температура почалась, температура 38. І я, як нормальний громадянин України, викликав лікарів і здав аналізи, спочатку на грип. Аналізи показали заперечну форму. Коли я запитав, чи є аналізи і тест на коронавірус, лікарі відповіли, що ні. Це була лікарня "Добробут", - розповів депутат.

Також Шахов поділився своїми способами лікування від коронавірусу.

"Далі викликав на другий день лікарів, спеціально, щоб перевірили мої легені, перевірили температуру, дали мені нормальні прості рецепти: більше пити води, можна "бахнути" 50 грам... В цій ситуації просто, як лікувала мене мама, бабуся - малина, лимон. Сьогодні я відчуваю себе вже нормально, температура впала", - уточнив народний депутат.

Інформацію про зараження Шахова коронавірусом офіційно підтвердило Міністерство охорони здоров'я України. Про це йдеться на каналі МОЗ в Telegram.

"Проводяться всі необхідні дослідження і епідеміологічне розслідування. Йому надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції ... У разі потреби пацієнта буде госпіталізовано", - йдеться в повідомленні.

За інформацією МОЗ, медики проведуть всю необхідну роботу з людьми, які контактували з ним.

В Раді народний депутат 16 і 17 березня був відсутній.

Нардеп Шахов заразився коронавірусом. Заявив, що лікується малиною і чаєм

Як повідомляє APNews, мешканець Київської області, у якого після повернення з-за кордону підтвердили зараження коронавірусом, перебуває на самоізоляції.

Новини партнерів

Уряд погодив призначення Труша очільником ОДА у Тернополі
Кабмін ввів режим надзвичайної ситуації у Київській області через коронавірус