Нардеп пояснив, чому "антиколомойский" закон не можна ухвалювати за спрощеною процедурою

Нардеп пояснив, чому "антиколомойский" закон не можна ухвалювати за спрощеною процедурою
Ексклюзив
Читать на русском

Василь Німченко вважає, що розгляд закону про банках за спрощеною процедурою суперечить Конституції

Закон про банки або так званий "антиколомойскій" закон не можна розглядати за спрощеною процедурою, тому що це суперечить Конституції України. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Василь Німченко.

"Антиколомойский" закон не може розглядатися за спрощеною процедурою через Конституцію, тому що вже почалося його розгляд, вже подали зауваження народні депутати. Всі процеси, які вже почалися, зупиняти не можна через статтю 58 Конституції", - зазначив нардеп.

При цьому він підтримує спрощену процедуру розгляду проектів законів на час карантин в Україні.

"Розглядати та розтягувати законопроекти, які не належать до цієї біди ... Закони, що стосуються захисту і безпеки, здоров'я і життя громадян, повинні розглядатися дуже оперативно. Для того, щоб розглянути або узгодити з президентом оголошення війни, встановлено два дні, тому ми повинні спрощувати все, що стосується захисту життя і здоров'я громадян, і розглядати за спрощеною процедурою", - підсумував Німченко

Як раніше повідомляв APnews, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Ківа заявив, що "антиколомойский" закон - це маніпуляція діючої влади.

Новини партнерів

Кива назвав Саакашвілі "використаним презервативом" і прокоментував шанс потрапити у владу
Кива назвав "антиколомойский" закон маніпуляцією влади, "яка виконує вказівки господарів" з-за кордону