Нардеп Лерос подасть до суду на Зеленського, який обізвав його на прес-марафоні

Нардеп Лерос подасть до суду на Зеленського, який обізвав його на прес-марафоні
Читать на русском

Президент назвав його "хабарником"

Нардеп Гео Лерос заявив, що подаватиме до суду на президента Зеленського за те, що той обізвав його "хабарником" під час прес-марафону з журналістами.

Про це APnews пише з посиланням на заяву Лероса у соцмережах.

"Просто малолітній дурник у тілі сорокарічного чоловіка вирішив знову всіх обзивати, хто викриває його злочини. (...) Настав час і мені подати до суду на Зеленського, чим і займемося", - написав нардеп.

Нагадаємо, в ході прес-марафону Володимир Зеленський назвав Гео Лероса, який нещодавно показав йому середній палець у Верховній Раді, «хабарником». Про це президент заявив, відповідаючи на питання про те, що ДБР нібито «перетворилося на кишеньковий орган Офісу президента», який зміг швидко вручити підозру Леросу за "середній палець", але вже три місяці розслідує аварію за участі "слуги" Трухіна.

«Щодо середнього пальця… Це ж у прямому ефірі було… Дуже незвичайне для мене питання. Це ж у Раді було, там усі журналісти перебували, і вони це зняли, і вони це показали. А до чого тут ДБР? Не зовсім зрозумів питання. Це те, що стосується хабарника Лероса?», — сказав Зеленський.

APnews писав, що Зеленський прокоментував ДТП за участю народного депутата Олександра Трухіна. Так, він не зрозумів, чому цю аварію ніяк не можуть розслідувати вже три місяці.

Новини партнерів

У Путіна відреагували на заяву Зеленського про держпереворот: планів не було
Зеленський про аварію з Трухіним: Нічого тут страшного немає, це ДТП