Нардеп Грищенко подала в суд на Дмитра Гордона - Качура

Нардеп Грищенко подала в суд на Дмитра Гордона - Качура
Ексклюзив
Читать на русском

Олександр Качура вважає, що Тетяна Грищенко зможе в суді довести свою правоту

Народний депутат від "Слуги народу" Тетяна Грищенко подала в суд на журналіста Дмитра Гордона через заяви, що вона працювала хатньою робітницею у екс-нардепа Віталія Журавського. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву народного обранця від "Слуги народу" Олександра Качури в ефірі "Першого подкасту" з Василем Апасовим.

За його словами, Грищенко вже звернулася до команди юристів.

"Зібрати доказову базу - це кропітка праця. Я думаю, що вона оголосить про це, коли буде відкрито провадження, тому що відповідачем і співвідповідачем є цей колишній народний депутат (Віталій Журавський, - ред.) І журналіст Гордон. В суді точно вона доведе свою правоту, бо ніякої доказової бази з боку Гордона немає. Він розповів це, тому що звик говорити якісь гучні речі і ніхто на це не дає відповіді ", - зазначив Качура.

При цьому він вказав, що перевіряв цю інформацію і всі джерела стверджували, що це фейк, який поширювався основним опонентом

Нагадаємо, що колишній депутат Верховної Ради Віталій Журавський заявив, що нинішня нардеп від "Слуги народу" Тетяна Грищенко працювала у нього домробітницею. Таким чином, він підтвердив заяву журналіста Дмитра Гордона.

"Все, що сказав Дмитро Гордон у двох ефірах - правда, нехай йдуть до суду. Я вибір народу визнаю, хоч в даному окрузі не підтримую ... Погано прибирала, тому я відмовився від послуг цієї людини. Роботи як депутата теж нуль, на окрузі не з'являється, офіс не відкрила, людям не допомагає. Депутат нульовий. Якби вона не йшла від "Слуги народу" - її б ніхто не вибрав", - заявив Журавський.

Нардеп Качура назвав програму Шмигаля однією з кращих за всю історію України
ДБР взялася за зрив можливої ​​спецоперації по "вагнеровцям"

Новини партнерів