Нардеп Гетманцев спростував плани "Слуги народу" обкласти податками розрахунки готівкою

Нардеп Гетманцев спростував плани "Слуги народу" обкласти податками розрахунки готівкою
Ексклюзив
Читать на русском

Будь-які подібні пропозиції Гетманцев назвав "фантазіями" псевдоекспертів.

"Слуга народу" не має наміру вводити нові податки на готівкові розрахунки, а будь-які подібні пропозиції це "фантазії" псевдоекспертів.

Про це в коментарі APnews заявив Данило Гетманцев, глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

"Ні у планах монобільшості, ні уряду, немає оподаткування готівкових розрахунків. Це дурість і фантазії окремих псевдоекпертів", - заявив він.

Раніше, народний депутат від "Слуги народу" Мар'ян Заблоцький на одному із засідань комітету з фінансів запропонував обкласти податком у 5% готівкові розрахунки під приводом "стимулювання" використання безготівкових розрахунків і додаткового поштовху до детінізації економіки. Через це навіть встиг розгорітися скандал між депутатами СН.

Як повідомляв APnews раніше, Верховна Рада прийняла за основу проект закону про так званий "податок на Google". Зокрема, мова йде про введення ПДВ з продажу електронних послуг, який будуть платити світові компанії-гіганти, що не є резидентами - наприклад, Google і Facebook.

Новини партнерів

Під Черкасами пожежа у будинку забрала життя двох маленьких дівчаток та їх бабусі. Фото
"Пожартував": під Львовом підліток кинув вибухівку в рюкзак дівчини