Нардеп Гетманцев пояснив, чому відмовився їхати на Донбас зі "Слугою народу"

Нардеп Гетманцев пояснив, чому відмовився їхати на Донбас зі "Слугою народу"
Ексклюзив
Читать на русском

Данило Гетманцев визнає, що на Донбасі дійсно є ряд невирішених питань.

Депутати від "Слуги народу" їдуть на схід країни, щоб здійснити свої прямі повноваження. При цьому, кожен із законодавців особисто вирішує, чи є необхідність у відповідному заході.

Про це в коментарі редакції APnews заявив глава парламентського комітету податкової, митної та фінансової політики від "Слуги народу" Данило Гетманцев.

За його словами, кожен нардеп від монобільшості має свій напрямок питань, які вони планують з'ясовувати по приїзду на схід.

"У кожного з депутатів є напрям питань, які вони хочуть з'ясувати на Донбасі для себе. Наші депутати їздять на Донбас кожного тижня. Це абсолютно нормальна практика", - зазначив Гетманцем.

Нардеп також пояснив, чому він не їде на Донбас:

"Я не їду на схід разом з іншими. Кожен депутат сам повинен для себе вирішувати, чи є необхідність у цій поїздці.

Якщо говорити про пандемію чи про військові дії, то для здійснення депутатами своїх повноважень не має бути перешкоди у будь-якому випадку, бо вони служать народові і повинні бути на передовій.

Моя передова – це фінансова сфера, тому я не бачу необхідності брати участь у цьому заході, тому що "передова" моя тут. Якщо народні депутати бачать таку необхідність, то прекрасно те, що вони їздять Україною, прекрасно, що вони не бояться і не обмежують себе якимось чином у відвідуванні найнебезпечніших ділянок".

Данило Гетманцев визнає, що на Донбасі дійсно є ряд невирішених питань.

"…і щодо освіти, і щодо культури, щодо охорони здоров'я. Це прифронтова смуга. Вона так само живе, як і ми живемо тут, в Києві, зі своєю специфікою, яку депутати повинні для себе з'ясувати", - констатував він.

Як повідомляв APnews, "Слуга народу" засекретила місце дводенної поїздки нардепів на Донбас.

Новини партнерів

Перейменуванням по СРСР: Топ-5 найвідоміших об'єктів декомунізації
На Львівщині у масштабній ДТП з чотирма авто загинули 3 людей. Фото