Нардеп Федина прогулялась по Києву з автомобільною шиною

Нардеп Федина прогулялась по Києву з автомобільною шиною
Ексклюзив
Читать на русском

Софія Федина пройшлася з шиною в руках до Офісу президента

Депутат від "Європейської солідарності" Софія Федина після мітингу підлогу Печерським районним судом у Києві прогулялася вулицями столиці з автомобільною покришкою. Про це повідомляє кореспондент APnews з місця подій.

"З найбільш позитивними емоціями та зі співчуттям, твердо стиснутими кулаками ми проводжаємо Петра Олексійовича на судилище, і прошу мені дещо передати", - заявила Федина перед початком засідання, де мали обрати запобіжний захід п'ятому президенту Петру Порошенку.

Під час мітингу нардепу передали автомобільну шину. При цьому вона вказала, що шина може бути частиною засоби пересування, частиною мирного життя, але також це символ "нашого опору". Крім того, Федина заявила, що вони готові захистити Україну.

Після того, як суддя оголосив про перенесення засідання на 1 липня учасники акції пройшлися колоною до Офісу президента і всю дорогу Федина несла шину. При цьому вона заявила, що їй не важко.

"Я при потребі носила маскувальні сітки та снаряди", - заявила нардеп.

Як повідомляв APnews раніше, п'ятий президент України Петро Порошенко вирішив перенести похорон батька на п'ятницю, 19 червня, через те, що в четвер, 18 червня, він повинен з'явиться в суд.

Новини партнерів

Рада схвалила запровадження індексації розміру аліментів
У онкодиспансері у Рівненській області зафіксували коронавірус