Нардеп Брагар: Європі не вигідно втрачати безвіз з Україною

Нардеп Брагар: Європі не вигідно втрачати безвіз з Україною
Ексклюзив
Читать на русском

В інформаційному просторі виник галас стосовно нібито тимчасового припинення безвізу з ЄС через останні рішення КСУ.

Нардеп від "Слуги народу" Євген Брагар заявив, що Європі не вигідно втрачати безвізовий режим з Україною. Таким чином політик прокоментував скандальну заяву представника України при ЄС Миколи Точицького у листі до віце-прем'єр-міністра з євроінтеграції Ольги Стефанішиної, де заявив, що ЄС нібито стурбований останніми рішеннями КСУ.

Про це Брагар сказав в коментарі редакції APnews.

Варто нагадати, що напередодні Конституційний Суд ухвалив скандальні рішення щодо декларування доходів чиновників, в результаті чого НАЗК закрила реєстр декларацій.

Нардеп запевнив, що безвізу України і ЄС нічого не загрожує.

"Перше – безвізу нічого не загрожує, насправді. Немає у них (ред. – ЄС) бажання скасовувати безвіз. Ми зробимо все для того, щоб цей безвіз втримати, тому я не бачу жодної прямої загрози безвізу", - наголосив Брагар.

За словами політика, законодавці вже готують новий проект закону щодо декларування доходів, після чого Верховна Рада має його розглянути у "турборежимі".

"Друге – щодо рішення КСУ, яке він ухвалив. Рішення КСУ щодо скасування декларування сприйняли дуже сильно "в штики" всі народні депутати, яких я знаю, і у нас зараз в чаті нашої фракції (ред. – "Слуга народу") вирують емоції і думають всі, що можна зробити з цим КСУ.

Однак, зважаючи, що у нас в державі є розподіл на гілки влади, як і в будь-якій правовій державі, судова гілка влади є незалежною. Ми можемо тільки врахувати пропозиції, які надав КСУ, прийняти новий закон про декларування у якомога стислий термін.

Як відомо, наші колеги в антикорупційному комітеті вже працюють і найближчим часом відповідний законопроект буде внесено в парламент і дуже швидко проголосовано", - констатував Євген Брагар.

Також нардеп прокоментував слова Ольги Стефанішиної щодо того, що "всередині країни є сили, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, і водночас позбавити українців безвізу":

"Судді КСУ призначаються терміном на 9 років, призначаються з'їздом суддів, президентом та Верховною Радою. Проти цього ганебного рішення проголосували хіба що ті судді, які були призначені з'їздом суддів. Ті судді, які були обрані минулим складом Верховної Ради та минулим президентом України якраз це і підтримали.

Відповідно, бенефіціарів цього рішення треба шукати саме там".

Як повідомляв APnews, cудді КСУ прийняли рішення в "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах.

Новини партнерів

Через нічию з Ференцварошем Динамо втратило 5% річного бюджету
"Кидалися камінням у сусіда": Лукашенко позловтішався з поразки партії Зеленського на виборах