Нардеп-борець Беленюк виграв "золото" на турнірі в Загребі

Ще одну золоту медаль в скарбничку додав Парвіз Насибов.

На турнірі серії Гран-прі в Загребі українські борці виграли кілька золотих медалей. Одну з них завоював і наш борець і народний депутат Жан Беленюк. Про це повідомляє APnews.

Жан виграв змагання у ваговій категорії до 87 кілограмів. У фіналі нардеп-борець розібрався зі шведським спортсменом Олександром Степанетічем з рахунком 9:1. Ще одне "золото" до скарбнички України додав Парвіз Насибов. Йому не було рівних у ваговій категорії до 72 кілограм - хоча в фіналі проти турка Ахмета Їлмаза Парвізу довелося попотіти.

Також українські спортсмени змогли завоювати срібну і бронзову медалі. "Бронзу" в категорії до 82 кілограм виграв Ярослав Фільчаков. А ось Микола Кучмій у ваговій категорії до 120 кілограм міг замахнутися і на "золото", але через травму відмовився від фінального поєдинку.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Німеччині на початку березня пройде вечір боксу з великою кількістю українських боксерів. Відразу чотири наших спортсмени проведуть чергові бої. Причому два боксери все ще не програвали в професійній кар'єрі.