"Напівміри з барського столу". Євробляхери загрожують владі "радикальними протестами"

"Напівміри з барського столу". Євробляхери загрожують владі "радикальними протестами"
Ексклюзив
Читать на русском

Лідер руху стверджує, що ніхто не збирається відступати – Рада має внести на розгляд законопроект №3704 про скасування акцизу при оподаткуванні авто.

Лідер руху "Авто Євро Сила" Олег Ярошевич під час акції протесту заявив, що "євробляхери" будуть діяти на місцях і більш радикально. Також після ухвалення парламентом законопроекту про розмитнення "євроблях" за 1000 євро він зауважив, що такий крок – ще не перемога.

Про це повідомляє кореспондент APnews з місця події.

"Нас тут дуже мало, щоб щось робити. Тому ми будемо діяти на місцях, можливо радикальніше", - наголосив лідер "євробляхерів".

Також Ярошенко, коментуючи ухвалення Радою закону про розмитнення авто з номерами іноземної реєстрації, додав:

"Сказати, що це перемога? Не можна сказати.

Але це знову напівміра, це те, що нам дають з барського стола.

Те, що може зараз відбутися і як будемо далі діяти – чесно кажучи, зараз навіть тяжко говорити про це. Сьогодні до цього законопроекту не включені абсолютно ніхто - ні військові, учасники російсько-української війни, ні багатодітні сім'ї, ні наші діти, які могли б отримати добрий закон про розмитнення.

Депутати Верховної Ради дивляться на те, як ми реагуємо і як ми відстоюємо свої інтереси. Вони зробили це для тих людей, які вже володіють транспортними засобами на іноземній реєстрації. Вони зробили це для того, щоб завтра ми не зібралися, щоб кожен із вас готувався до розмитнення, щоб кожен із вас мав можливість йти і знімати свої автомобілі, тому що виходу з даної ситуації немає".

Як стверджує Олег Ярошевич, "євробляхери" не збираються відступати і мають намір домогтися включення до порядку денного сесії Ради розгляд законопроекту №3704 про скасування акцизу при оподаткуванні авто.

"Ми будемо діяти наступнім чином: законопроект проголосований у першому читанні. Розгляд комітету податкової та митної політики буде через тиждень, можливо, через два.

Ми всі не відступимо, а будемо далі додавлювати, будемо вносити зміни, знову будемо сподіватися, що нас не обманюють, але завдання у нас буде дуже тяжке.

Якщо ми зараз згуртуємось, то люди, які сидять зараз на диванах і пишуть коментарі, ті, хто сьогодні приїхав до Верховної Ради і відстоював свої інтереси…ми 4,5 роки намагаємося зробити закон для всіх, нас знову поділили на частини – комусь все буде дозволено, а комусь – ніколи і нічого.Сьогодні ми з вами знову потрапили на таку розкаряку, в якій ми – заручники.

Ми вже маємо такі транспортні засоби і ми вимушені слухати те, що вони придумують. І невідомо, що вони придумали на друге читання, невідомо, як вони будуть розглядати це питання далі, але перше читання вони вже зробили", - наголосив лідер "Авто Євро Сила".

Нагадаємо, як повідомляв APnews, у четвер, 18 лютого сотня "євробляхерів" влаштували акцію протесту під стінами парламенту. Мітингувальники встановили екран для того, щоб бачити, як депутати у сесійній залі ухвалюють доленосні рішення.

Новини партнерів

У Кабміні назвали нову причину відстрочки вакцинації від COVID-19 в Україні
Рада посилила покарання для педофілів