Напередодні 9 травня, за вчинення геноциду народу України окупантів нагороджують медалями “за отвагу” та орденами “мужества”

Напередодні 9 травня, за вчинення геноциду народу України окупантів нагороджують медалями “за отвагу” та орденами “мужества”
Читать на русском

Російських окупантів нагороджують відзнаками для ветеранів Другої світової війни.

Напередодні 9 травня, за вчинення геноциду народу України та нищення інфраструктури української держави, військовослужбовців 54 бригади управління 35 загальновійськової армії східного військового округу армії країни-окупанта (в/ч 53790), що дислокується у місті Бєлогорськ, нагороджують медалями “жукова”, “суворова”, “за отвагу” та орденами “мужества”. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Згідно з указом про “медаль жукова”, нагорода призначена для вручення ветеранам “великої вітчизняної війни, органів нквс, збройних сил срср та особам які перенесли блокаду”. Медалі “за отвагу” і ордени “мужества” окупанти, мабуть, заслужили за “подвиги” під час мародерства, крадіжок побутової техніки та спідньої білизни українців", - повідомили в ГУР.

Новини партнерів

ЗСУ звільнили декілька населених пунктів на півдні
"Приватбанк" суттєво змінить правила для українців