Напад на журналістів "Схем": Мецгеру та ще одному фігуранту справи вручили підозри

Напад на журналістів "Схем": Мецгеру та ще одному фігуранту справи вручили підозри
Читать на русском

Мецгер заявив, що готовий співпрацювати зі слідством.

Столичні правоохоронці вручили підозру двом фігурантам справи про напад на журналістів програми "Схеми" в "Укрексімбанку". Йдеться про відстороненого голову правління держбанку Євгена Мецгера та про директора департаменту інформаційної політики Володимира Пікалова.

Про вручення підозри Мецгер повідомив на своїй Facebook-сторінці. Про другу підозру розповіла речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець, передає APnews.

"Правоохоронці сьогодні о 9 ранку приїхали до мене додому та вручили документ. Вчора вони чомусь приїжджали до приміщення банку, але я вже не мав законних підстав там знаходиться після того, як написав заяву про відсторонення від виконання обов’язків.

Я готовий у повному обсязі співпрацювати зі слідством. Глибоко переконаний, що свобода слова - це важлива складова розвитку України. Ще раз хочу принести щирі вибачення перед журналістською спільнотою та особисто перед Кирилом Овсяним та Олександром Мазуром", - написав Мецгер у соцмережі.

Водночас, другому фігуранту підозру вручили раніше.

"Вручили сьогодні за місцем проживання у присутності адвоката разом із повістками з викликами до органу слідства", - повідомила Максимець.

Зазначимо, за даними УП, крім Мецгера, підозру у справі про перешкоджання журналістській діяльності вручили директору департаменту інформаційної політики "Укрексімбанку" Володимиру Пікалову, який напередодні уникнув вручення підозри, прослизнувши з місця роботи через інший вихід.

Напад на журналістів "Схем": Мецгеру та ще одному фігуранту справи вручили підозри

Нагадаємо, раніше APnews повідомляв, журналістам-розслідувачам "Схем" вдалося відновити відео конфлікту, що стався під час запису інтерв'ю з главою Укрексімбанку Євгеном Мецгер, який наказав охороні стерти запис "під нуль". Незабаром сам Мецгер подав у відставку і вибачився перед журналістами.

Новини партнерів

Ексглава британської розвідки: Байденам потрібно було "бігти якомога далі" від української Burisma
Російські хакери здійснили атаку на урядові мережі США і ЄС - ЗМІ