"Накупили г*вна": в Чернівцях водійка тролейбуса відігрівала двигун смолоскипом. Відео

"Накупили г*вна": в Чернівцях водійка тролейбуса відігрівала двигун смолоскипом. Відео
Читать на русском

У цей момент в транспорті їхали пасажири

У Чернівцях водійка тролейбусу, який "прихопило" морозом, відігрівала його за допомогою смолоскипу. При цьому жінка сварилась на закупівельників такого транспорту, мовляв "накупили г*вна".

Про це APnews пише з посиланням на опубліковане у "Чернівецькому промені" відео.

Вказано, що подія сталась 26 січня. Тролейбус, повний пасажирів, рухався по маршруту №294 і в якийсь момент зупинився через несправний двигун. Водійка транспорту, підозрюючи причину поломки, одразу кинулась відігрівати моторний відсік саморобним смолоскипом - вогнем на паличці. Це помітили пасажири та записали її дії на відео.

При цьому жінка спочатку полаялась на людей, щоб вони відійшли від люку. А після сварилась, промовляючи: “Зараза, вищищ і вищищ! Накупляють г*вна, і їдьте, як хочте, водії! Гризіть собі тут нерви й здихайте”.

Керівник Чернівецького тролейбусного управління Михайло Олексюк пояснив журналістам, що врегулювати дану проблему варто було в інший спосіб, проте жінка обрала швидший, але небезпечний.

“Водійка діяла свавільно, спосіб виправити дану помилку є інший. Але для того, щоб не змушувати пасажирів виходити на вулицю та мерзнути, вона застосувала «народний» швидкий спосіб розігріву деталей. В першу чергу, вона думала про людей", - сказав він.

Та додав, що водійка працює на посаді вже понад 30 років. Саме цей тролейбус 1989 року випуску вона отримала на початку своєї кар'єри та “ні дня з ним не розлучалася”.

Раніше APnews писав, що у Києві кондуктор з пасажиром відлупцювали ногами дівчину без маски.

Новини партнерів

Єрмак пригрозив "слугам" позбавленням доплат якщо вони не проголосують за Вітренко, - блогер
В одній з "ковідних" лікарень Івано-Франківська закінчилися місця в реанімації